KURUCULARIMIZ

GÜLŞAD DOĞAN:

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu. Televizyon, dergi ve gazetelerde uzun yıllar görev alan Gülşad Doğan, daha sonra eğitim için gittiği San Francisco’da Amerika’nın en etkin kanallarından ABC News’ta editör asistanlığı yapmıştır. Türkiye’ye döndüğünde halkla ilişkiler mesleğine geçiş yapan Doğan, 2001 senesinde Ra Ajans Halkla İlişkiler ve Danışmanlık şirketini kurmuştur. Doğan, bugüne kadar sayısız etkinlik düzenlemiş ve pek çok markanın imaj yönetimini üstlenmiştir. Çırağan Sarayı, Ritz Carlton Otel, Emirates Havayolları, Akkök Grubu, Tefal, Efes Pilsen, Reina, Laila, Sortie, Suada Club - Galatasaray Adası, Pelit Pastacılık, Mudo ve Tepe İnşaat bu isimlerden bazıları olarak sayılabilir. Etkinlik yönetiminde 20 yıla yakın profesyonel anlamda hizmet veren Gülşad Doğan, dünya çapında ses getiren pek çok organizasyona imza atmıştır. Ra Ajans’ın bir markası olarak faaliyet gösteren Etkinlik Treni ile Gülşad Doğan, bundan sonra tüm bilgi birikimi ve deneyimlerini çocuklara yönelik organizasyonlar için değerlendirmektedir.

  • MERT DOĞAN:

    lk ve orta öğrenimini Özel FMV Işık Okullarında tamamlayan ardından Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İngilizce İşletme bölümünden mezun olan Mert Doğan,iş hayatına Yapı ve Kredi Bankası’nda “Management Trainee” olarak başlamıştır..Akabinde bankanın farklı kurumsal şubelerinde Portföy Yönetmeni olarak çalışmış,2001 yılında ise Türkiye'de faaliyet gösteren dünyanın en büyük bankalarından birine şube müdürü olarak transfer olmuştur.Halen bu görevi yürütmekte olan Doğan aynı zamanda “Etkinlik Treni” kurucularındandır..

  • SIRMA DOĞAN:

    Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunu Sırma Doğan, Doğuş Grubu ve Aspen gibi Türkiye’nin önemli inşaat şirketlerinde çalıştıktan sonra SAE London’da Audio Engineering eğitimi almıştır. Mezun olduktan sonra İngiltere’ye yerleşen ve pek çok Hollywood filminde sound koordinatörü olarak etkin rol alan Doğan, Sandra Nettelbeck, Paolo Sorrentino gibi dünyaca ünlü yönetmenlerin ve Sean Penn, Michael Caine ve Gillien Anderson gibi oyuncuların filmlerine imza atmıştır. Daha fazla bilgi, imdb.com/sirma dogan ya da sirmadogan.com adresinde görülebilir.

Biz Kimiz

2001’de Gülşad Doğan tarafından kurulan Ra Ajans Halkla İlişkiler ve Danışmanlık LTD . ŞTİ’nin çocuklara yönelik organizasyonlarını kapsayan Etkinlik Treni; gezi, sanat, spor, kültür, eğlence gibi pek çok alanda hizmet vermektedir.devamı >

Kuruluş Hikayemiz

    Günümüz anne – babalarının büyük sorunlarından biri çocuklarının evde kapalı kalması, okul dışında eğitim alamaması ve sosyalleşememesi idi...devamı >